Disclaimer

Przepisy, instrukcje i artykuły na tej stronie nie powinny być traktowane, ani wykorzystywane jako porady medyczne. 
Nie jestem lekarzem ani dietetykiem, a podane przeze mnie informacje opierają się na moim osobistym doświadczeniu.

Wszelkie zalecenia na temat odżywiania, ćwiczeń, suplementacji lub stylu życia, przedstawione na tej stronie, powinny zostać przedyskutowane między Tobą, a Twoim lekarzem. Informacje, które otrzymujesz w moich e-mailach, e-bookach lub innych publikacjach nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. W tym celu, skonsultuj się z lekarzem. 
Przepisy, zalecenia dotyczące produktów i artykuły na tej stronie nie mają na celu leczenia, zapobiegania ani diagnozowania jakiejkolwiek choroby. Natomiast wartości odżywcze, podawane dla poszczególnych potraw mają charakter orientacyjny. 

Wyraźnie zrzekam się odpowiedzialności wobec jakiejkolwiek osoby lub podmiotu, za jakąkolwiek stratę lub szkodę spowodowaną lub rzekomo spowodowaną bezpośrednio lub pośrednio w wyniku użycia, zastosowania lub interpretacji jakichkolwiek materiałów dostarczonych na tej witrynie.
Kuchnia antyrakowa nie ponosi odpowiedzialności za działania niepożądane lub jakiekolwiek inne skutki wynikające z zastosowania przepisów lub porad znajdujących się w serwisie.

Den Haag 01 stycznia 2016

Close
Gotowane z Vito Gryzie
© 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Close