O mnie

Cześć!

Jeśli szukasz zdrowych, satysfakcjonujących, pełnych warzyw przepisów, jesteś we właściwym miejscu!

 

Kim jestem?

Nazywam się Magda Wrona i uwielbiam gotować zdrowe i proste posiłki z naturalnych, sezonowych składników, ponieważ mocno wierzę, że to, czym karmimy nasz ciało, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie.
Oprócz jedzenia bardzo interesuje mnie również cała koncepcja zdrowego życia – aktywność fizyczna, zdrowie psychiczne i tak zwane mindfulness .
Od 20 lat mieszkam w Hadze, w Królestwie Niderlandów. Nigdy nie byłam bardzo przywiązana do Polski, odkąd pamiętam, czułam, że potrzebuję miejsca otwartego na różnorodność i wielokulturowość… i miałam szczęście takie znaleźć!
W Hadze mieszka ponad sto narodowości, a każda z nich wnosi własną kuchnię, kulturę i tradycje. Mam tutaj niesamowitych przyjaciół i znajomych z całego świata.
W przeciwieństwie do Amsterdamu, Haga nie jest zbyt zatłoczona turystami, a plaża oddalona o zaledwie dziesięć minut jazdy rowerem!
 

Historia tego bloga

Blog powstał w 2017 roku, niedługo po kolejnym nawrocie nowotworu. To wtedy postanowiłam bardziej skupić się na tym, co kładę na talerzu i odkryłam swoją pasję do gotowania. Na początku gotowałam dla relaksu i poczucia odskoczni od codziennego życia. Z biegiem lat stało się ono całym moim życiem i teraz nie wyobrażam sobie robienia czegokolwiek innego. Kocham moją pracę!

Na nieszczęście, rodzaj nowotworu z jakim się zmagam należy do chronicznych i nieuleczalnych, co powoduje, że co jakiś czas potrzebuję chemioterapii. W grudniu 2022 roku musiałam poddać się również przeszczepowi szpiku. Staram się publikować przepisy planowo, jednakże czasem złe samopoczucie krzyżuje mi te plany i muszę robić krótkie przerwy od pisania. Z góry dziękuję więc za Twoją cierpliwość!

Kiedy jestem najszczęśliwsza?
Gotując i spędzając czas z moim czworonożnym dzieckiem Vito
Jakie są moje ulubione potrawy?

Wszystko, co zielone, pieczywo na zakwasie, kimchi, ziemniaki i karczochy. Nie mogę żyć bez dobrej kawy, zakwasu z buraków, masła orzechowego i gorzkiej czekolady.
Słodkie czy słone?
Słone!
Ulubiony cel podróży?
Rzym – zawsze i na zawsze! Kocham to miasto.

Uwielbiam gotować zdrowe i proste posiłki z naturalnych składników, ponieważ mocno wierzę, że to, czym karmimy nasz ciało, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie.

Chcesz wspomóc publikację przepisów na tej stronie?

Jednym z najprostszych sposobów wspierania bloga jest udostępnianie przepisów znajomym i rodzinie. Możesz użyć do tego przycisków mediów społecznościowych umieszczonych pod każdym przepisem.
Innym łatwym sposobem jest komentowanie i ocenianie przepisów! Zachęca to innych czytelników do ich wypróbowania.
Jeśli lubisz publikowane tutaj przepisy i chcesz wspomóc moją przyjemną, aczkolwiek ciężką pracę – możesz napić ze mną wirtualnej kawy.
Z góry dziękuję Ci za każdą kawę, opinię i komentarze – pomagają mi one zrozumieć jak ulepszyć przepisy i tę stronę.

Reklamy i linki afiliacyjne

Abym mogła dostarczać tutaj darmowych treści, blog generuje dochód z reklam i linków partnerskich. Dziękuję za Twoje zrozumienie!
Jak działają linki partnerskie?
Kliknięcie linku nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla Ciebie. Ja otrzymuję natomiast niewielką prowizję, jeśli robisz zakupy przez linki umieszczone na tej stronie.
Zaznaczam, że otrzymane wynagrodzenie nigdy nie wpływa na treści, tematy ani posty zamieszczane na tym blogu. Wszystkie treści są opracowane i redagowana przeze mnie.
Wszystkie reklamy mają formę reklam generowanych przez zewnętrzną sieć reklamową, więc jeśli stają się zbyt nachalne lub zawierające nieodpowiednie treści, napisz do mnie na adres kontakt@vitogryzie.com.

Dziękuję, że jesteś!

Masz uwagi dotyczące bloga?
Uwagi i sugestie czytelników są dla mnie bardzo ważne!
Możesz skontaktować się ze mną, wysyłając maila na adres kontakt@vitogryzie.com. Staram się odpowiadać na każdy e-mail, choć zaznaczam, że może mi to zająć kilka dni.

Chcesz podjąć ze mną współpracę ?
Napisz do mnie! magda@kuchniaantyrakowa.com

Close
Gotowane z Vito Gryzie
© 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Close